Color Club - You Got Soul-ar


Dzisiejszy lakier to mój wakacyjny kochanek. Mieszkając u siostry i zbliżając się do jej kolekcji lakierów za każdym razem mój wzrok przyciągał właśnie on - Color Club o nazwie You Got Soul-ar. Niestety pomalowałam nim paznokcie tylko raz i mam tylko jedno nadające się zdjęcie. Nie wiem czemu nie kupiłam własnego egzemplarza.. Jest naprawdę cudowny.
Mocna, neonowa pomarańcz przechodząca w koral jest bardzo trudna do uchwycenia przez aparat. Dlatego na moim zdjęciu mam takie sine palce - było robione w cieniu, gdzie wg mnie kolor był najbardziej podobny do rzeczywistego. Jeśli wpiszecie nazwę lakieru w grafikę google zobaczycie, o co chodzi. Ile swatch'ów, tyle odcieni You Got Soul-ar :) Tak bardzo żałuję, że nie mam go u siebie w domu i nie mogę zrobić porządniejszych zdjęć :<
Muszę wspomnieć o zatopionym tutaj micro-holo-glitterze, który nadaje lakierowi cały urok. Wygląda jak słodka posypka, jest przeuroczy :3 Wysycha na półmat, warto dodać top coat. Zmywanie jest oczywiście okropne, ale wszystko mu wybaczam. A w ogóle to leci na moją wishlistę :P Polecam również zajrzenie do Tamit24, która opisała zielonego brata tego lakieru - Glitter Envy :)

4 komentarze:

  1. Ale elektryzująca pomarańczka! :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękny! Uwielbiam właśnie taki kolor i wiem jak ciężko jest oddać jego piękno na zdjęciu..

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Motywują mnie one do dalszej pracy.