Folia laserowa z Lady Queen

Cześć! ;) Na tę paczkę z LadyQueen czekałam od listopada. Bardzo mi na niej zależało, bo nie mogłam doczekać się, aż stworzę efekt potłuczonego szkła na swoich paznokciach. Miały mi w tym pomóc dwa produkty z wyżej wspomnianego sklepu. Jeden z nich już zdziałał cuda i dzisiaj go Wam pokażę :)

Wiem, że dosyć często narzekam na to, że aparat nie potrafi czegoś uchwycić (albo to ja nie potrafię używać aparatu :D) i tak jest i tym razem. W każdym razie mogło być dużo gorzej, bo efekt i tak jest całkiem dobrze widoczny. Bazą pod moje zdobienie był boski lakier Sensique "Fireworks". Nie chciałam używać czarnej bazy, bo na to przyjdzie jeszcze pora ;) To, co powstało na moich paznokciach przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Po przyklejeniu folii paznokcie mieniły się jak oszalałe i zyskały trójwymiarowość. Nie mogłam przestać na nie patrzeć! Co do kwestii technicznych: ten samoprzylepny holograficzny papier kosztuje $2.99 za jeden arkusz o wymiarach 7.5cm na 4.5cm. Oczywiście przed przyklejeniem na paznokcie musimy go pociąć i to daje nam wiele możliwości. Wszystko zależy od naszej wyobraźni :) Ja postawiłam na tradycyjne trójkąty. Do wyboru macie aż 36 opcji kolorystycznych - na prawdę można dostać oczopląsu, chciałabym mieć je wszystkie w domu! Niestety zauważyłam jedną drobną wadę tego produktu - pod dwoma warstwami topu traci ten swój holograficzny blask. Nie całkowicie, ale znacznie. Zdjęcia zrobiłam z jedną warstwą top coatu dlatego efekt jest jeszcze widoczny. Może to wina Seche Vite?

Jeśli jesteście zainteresowani tym produktem, znajdziecie go pod TYM LINKIEM. Nie zapomnijcie też zajrzeć do działu Nail Art, w którym znajdziecie wiele świetnych ozdób do paznokci :)


Na koniec chciałabym przypomnieć o moim kodzie rabatowym do sklepu LadyQueen: "CALC15" :)

http://www.ladyqueen.com/1pc-bright-natural-nail-shell-paper-hard-version-colorful-shell-nail-jewelry-mirror-symphony-shell-nail-art-sticker-decal-36color-options-na0847.html

Co sądzicie o tym efekcie? Ostatnie zdjęcie zdecydowanie najlepiej oddaje piękno tej folii :)

5 komentarzy:

  1. fajny efekt, wygląda jak w 3D :D

    OdpowiedzUsuń
  2. wow, calkiem fajny efekt, na ciemnym kolorze pewnie prezentowal by sie jeszcze lepiej ;p

    OdpowiedzUsuń
  3. Folia piękna, jednak ja bym dała inne tło :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Motywują mnie one do dalszej pracy.